انجام پایان نامه ارشد تضمینی✍️ (توسط کارشناس و محقق❤️)

انجام پایان نامه ارشد

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد با قیمتی بسیار مناسب و کیفیت تضمینی توسط موسسه پایان نامه جو انجام می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پایان نامه ارشد و دکتری و همچنین ثبت سفارش با ما در ارتباط باشید.

موسسه پایان نامه جو در رشته های مختلفی اعم از فنی مهندسی، علوم پزشکی، علوم پایه، رشته های علوم انسانی مانند مدیریت، صنایع و غیره اقدام به پذیرش سفارشات مربوط به پایان نامه کارشناسی ارشد و انجام اصلاحات به صورت رایگان را می پذیرد.

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد

فرم درخواست انجام پایان نامه کارشناسی ارشد

در فرم زیر می توانید درخواست خود را برای انجام پایان نامه ارشد ثبت نمایید تا کارشناسان ما آن را به دقت بررسی کرده و درباره نحوه انجام، شرایط و مدت زمان انجام و هزینه آن با شما تماس حاصل نمایند و نکات لازم را برای شما بیان نمایند. همچنین شما می توانید با شماره تماس 0935245854002166356244 یا از طریق واتساپ موبایل – واتساپ دسکتاپ و یا تلگرام با ما در ارتباط باشید.

  خدمات مشاوره انجام پایان نامه ارشد موسسه پایان نامه جو

  • مشاوره و آموزش رایگان پایان نامه نویسی و پروپوزال نویسی
  • مشاوره و آموزش رایگان رساله نویسی و پروپوزال نویسی
  • مشاوره و آموزش رایگان مقاله نویسی
  • ترجمه مقالات به انگلیسی
  • مشاوره و آموزش مقاله نویسی ISI، ISC، Scopus، علمی پژوهشی و علمی تخصصی
  • مشاوره و آموزش رایگان تحلیل های آماری و نرم افزارهای آماری

  صفر تا صد پایان نامه از انتخاب یک موضوع مناسب تا دفاع موفق

  ز انتخاب یک موضوع تا دفاع پایان نامه

  بسیاری از مراجعین و دانشجویانی که با موسسه پایان نامه جو تماس می گیرند از پروژه های قبلی خود صحبت می کنند که به شخصی دیگر سپرده اند که برای آن ها انجام دهد، اما آن فرد کار را نصفه  و نیمه رها کرده است و حتی دیگر تماس های تلفنی را نیز پاسخ نمی دهد.

  اما موسسه پایان نامه جو سال هاست که در زمینه پایان نامه نویسی فعالیت می کند و با در اختیار داشتن یک کادر حرفه ای و همچنین حجم بالای کارها در طول این سال ها به پختگی لازم برای ارائه یک کار حرفه ای رسیده است.

  از سوی دیگر از سایر کشور ها نیز افرادی را به کادر خود جذب کرده است تا بتواند در طیف وسیعی از موضوعات و مطالب اقدام به نوشتن پایان نامه کند و در پایان اگر شما از نتیجه کار راضی نبودید پایان نامه به دیگر افراد جهت ویرایش سپرده می شود. البته ویرایش و بازنویسی نیز برای پایان نامه های از قبل نوشته شده توسط موسسه پایان نامه جو نیز پذیرفته می شود.

  مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد

  پایان نامه جو یک تیم منسجم و حرفه ای از محققین برجسته در زمینه های علمی و فارغ التحصیل شده های دانشگاه های برتر کشور تشکیل شده است که آماده پذیرش انجام پایان نامه ها در زمینه های مختلف علمی می باشد.

  یکی از استرس هایی که همواره با دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی همراه است انتخاب موضوع و نگارش پروپوزال می باشد. موسسه پایان نامه جو از صفر تا صد این مراحل از مرحله انتخاب موضوع تا تهیه مقاله و گرفتن اکسپت مقاله با شما همراه خواهد بود.

  همچنین موسسه پایان نامه جو اقدام به برگزاری جلسات توجیهی و دوره های حضوری و آنلاین برای دانشجویان برگزار می کند تا باعث شود دانشجویان تمامی فصل های پایان نامه را به خوبی درک کنند و بیاموزند.

  انجام پایان نامه ارشد تضمینی و بدون کپی توسط محققانجام پایان نامه ارشد تضمینی و بدون کپی

  موسسه پایان نامه جو از بخش ها و دپارتمان های مختلفی تشکیل شده است که بدون در نظر گرفتن رشته و مقطع تحصیلی اقدام به نوشتن پایان نامه به صورت حرفه ای می کنند.

  موسسه پایان نامه جو یکی از موسسات برتر در زمینه پایان نامه نویسی است که پایان نامه ها را در دوره کارشناسی ارشد و دکتری را بسیار با کیفیت و تضمین شده انجام می دهد. همچنین بعضی از خدمات ارائه شده توسط پایان نامه جو مانند اصلاح پایان نامه و برگزاری جلسات آموزشی کاملا رایگان است.

  پایان نامه هایی که توسط موسسه پایان نامه جو نوشته می شوند، کاملا تضمینی و بدون هیچ گونه کپیو انجام توسط یک محقق می باشند که شما می توانید این ادعا را در سامانه همانندجو بررسی کنید و بر اساس خواسته های کارفرما است که تمامی مراحل از مشاوره تا آموزش و نوشتن پایان نامه صورت می پذیرد.

  هزینه انجام پایان نامه کارشناسی ارشد

  امروزه بسیاری از موسسات و وب سایت هایی وجود دارند که ادعا می کنند پایان نامه شما را با بهترین کیفیت انجام می دهند، اما این موسسات و وب سایت ها از از افراد هزینه های بسیار زیادی را دریافت می کنند و عموما کارهایی بسیار ضعیف و بی کیفیت را تحویل می دهند. اما موسسه پایان نامه جو با کمترین هزینه ممکن پایان نامه های روانشناسی را انجام دهد.

  عوامل متعددی در قیمت پایان نامه کارشناسی تاثیر گذار است که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • نوع رشته تحصیلی و گرایش آن
  • دانشگاه محل تحصیل دانشجو
  • مقطع تحصیلی دانشجو
  • موضوع پایان نامه
  • نوع نرم افزارهایی که نیاز است هنگام نگارش جهت تجزیه و تحلیل مورد استفاده قرار گیرد
  • مدت زمان آموزش پایان نامه
  • انجام پاورپوینت برای پایان نامه

  جهت کسب اطلاعات بیشتر  و ثبت سفارش در مورد پایان نامه های کارشناسی ارشد با ما تماس بگیرید.

   

  مراحل صفر تا صد دفاع از پایان نامه کارشناسی ارشد

  1. انتخاب موضوع
  2. انتخاب استاد راهنما و استاد مشاور
  3. تکمیل کردن فرم مربوط به انتخاب موضوع پایان نامه و ارائه آن به مدیر گروه
  4. تکمیل و ارائه پروپوزال زیر نظر استادان راهنما و مشاور
  5. تصویب پرپوزال در گروه تخصصی و ارسال به پژوهش دانشكده
  6. صدور کد پایان نامه
  7. نگارش پایان نامه
  8. تعیین زمان و اعلام آمادگی برای دفاع
  9. برگزاری جلسه دفاع
  10. ثبت نمره نهایی

  نکات مهم در هنگام انجام پایان نامه

  • بهتر است که گزارش پیشرفت تهیه کنید و به صورت هفتگی با استاد راهنمای خود دیدار داشته باشید. بر اساس قانون دانشجو باید یک گزارش کار را هر دو ماه یک بار به دانشکده ارائه دهد. بنابراین بهتر است که وقت زیادی را بر روی تحقیق بگذارید. تحقیق زیاد باعث می شود که راه خود را به خوبی پیدا کنید و از دوباره کاری جلوگیری می کند. بنابراین کتاب ها، منابع، مجلات و مقالات و گزارش های بسیاری را مطالعه کنید و همچنین از تجربه دیگران نیز استفاده کنید.
  • فهرست بندی به شما بسیار کمک می کند، بنابراین تمامی مطالبی را که جمع آوری می کند شماره گذاری کنید و از آن ها یک فهرست تهیه کنید. به این نکته دقت کنید که در هنگام تهیه گزارش نهایی باید رفرنس و مرجع تمامی شکل ها و نمودار ها و جداول را ذکر کنید و تمامی موارد را با فرمت مصوب دانشگاه تهیه کرد. مقالات و مطالبی را که جمع آوری کرده اید را به استاد راهنمای خود نشان دهید تا نظرات وی بتواند شما را بیشتر در مراحل مطالعه کمک کند.
  • برای اینکه تحقیقات شما نظم و انضباط بیشتری را به دست بیاورند در اولین فرصت فصل بندی ممکن را به استاد راهنمای خود پیشنهاد بدهید.
  • باید به دنبال صحت داده هایی که در راه تحقیقات خود به دست آورده اید باشید. به همین دلیل باید نتایج به دست آمده را با داده های واقعی مقایسه کنید.
  • برای تسلط بیشتر در مورد شیوه نگارش و ادبیات گزارش نویسی چندین کتاب را در این زمینه مطالعه کنید. رعایت موارد دستوری و نگارشی در پایان نامه بسیار مهم است و نباید دست کم گرفته شوند.
  • در هنگام تایپ کردن گزارش خود تمامی نکات مربوط به تایپ کردن را در نظر بگیرید و رعایت کنید.

   

  نحوه نگارش پایان نامه کارشناسی ارشد

  قبل از اینکه شروع به نوشتن پایان نامه کنید ابتدا به وب سایت دانشگاه خود مراجعه کنید و فایل فرمت نگارش پایان نامه کارشناسی ارشد را دریافت کنید. در فایل فرمت نگارش اطلاعاتی مانند سایز و نوع فونت ­ها، فهرست بندی، صفحه بندی و… وجود دارد.

  در صفحه نخست پایان نامه باید عنوان و موضوع به صورت خوانا نوشته شود.

  یکی از موارد ضروری نوشتن مقدمه و خلاصه ای از موضوع پایان نامه است.

  در فصل اول پایان نامه مطالبی از پروپوزال مانند اهداف و فرضیات و غیره است.

  استاد راهنما و استاد مشاور در نوشتن یک پایان نامه ارشد موفق بسیار مهم هستند، پس همیشه با آن ها مشورت کنید و از آن ها کمک بخواهید تا بتوانند بهترین تصمیم را در مسیر انجام این پژوهش را به شما پیشنهاد دهند.

  در بعضی از موضوعات و پایان نامه ها نیاز به کار با نرم افزار خاصی می باشد. قبل از شروع پایان نامه این نرم افزار را به خوبی یاد بگیرید. این نرم افزار ها نه تنها به شما در مسیر نوشتن پایان نامه کمک می کنند بلکه به آینده شغلی شما نیز کمک می کند.

  قبل از شروع انجام پایان نامه شرایط کارگاهی و آزمایشگاهی را بررسی کنید و در صورت لزوم به استفاده از این موارد از قبل نسبت به اقدام مجوز های لازم کنید.

  اگر از اصطلاحات مخففی در پایان نامه شما استفاده شده است، معنی و عنوان کامل آن ها باید در پاورقی ذکر شود.

  اگر از فرمول هایی برای دستیابی به نتیجه گیری در پایان نامه استفاده شده است، آن ها را در متن پایان نامه و در صورت نیاز اثبات کنید.

  داشتن یک چکیده به زبان های فارسی، فهرست، منابع از عوامل ضروری یک پایان نامه است.

  قبل از اینکه از پایان نامه خود دفاع کنید، بهتر است که یک مقاله استخراج کنید و آن را به مجلات خارجی و یا مجلات کنفرانسی ارسال کنید. وجود مقاله در زمان دفاع تاثیر بسیار مثبتی بر روند دفاع کردن شما دارد.

   

  بخش های مختلف یک پایان نامه ارشد و نحوه نگارش آن ها

  نحوه نگارش و فصل بندی پایان نامه کارشناسی ارشد در رشته و گرایش های مختلف می تواند متفاوت باشد اما در ادامه یک لیستی ارائه می شود که برای درصد بسیار زیادی از افراد پاسخگو می باشد. به طور کلی یک پایان نامه استاندارد از پنج بخش تشکیل شده است. که شامل موارد زیر هستند:

  1. مقدمه
  2. مروری بر پیشینه ی تحقیق
  3. روش تحقیق
  4. نتایج
  5. بحث و پیشنهادات

  معرفی 5 فصل پایان نامه ارشد

  به طور کلی پایان نامه ها از پنج بخش تشکیل شده اند که در ادامه به بررسی آن ها خواهیم پرداخت.

  فصل اول پایان نامه

  در فصل اول پایان نامه ها از اهداف، روش ها و ساختار پایان نامه صحبت می شود. فصل اول پایان نامه ساختار و سازمان بندی مراحل بعدی پایان نامه را مشخص می کند.

  فصل دوم پایان نامه

  در فصل دوم شما به بررسی کارها و مطالعاتی که در گذشته توسط سایر دانشمندان بر روی موضوع شما صورت گرفته است فصل دوم پایان نامه باید توسط نظر استاد راهنما و دانشجو انجام می شود.

  فصل سوم پایان نامه

  در فصل سوم روش تحقیق و جمع آوری و تحلیل داده ها صورت می گیرد. فصل سوم نیز حتما با نظر استاد راهنما انجام شود زیرا نشان دهنده اعتبار پایان نامه می باشد.

  فصل چهارم پایان نامه

  فصل چهارم به عنوان مهم ترین فصل پایان نامه و اصطلاحا جام کلام تحقیقات یاد می شود. در فصل چهارم کارهایی مانند تحلیل داده ها، انجام تحقیق و ارائه نمودار ایجاد می شود.

  فصل پنجم پایان نامه

  فصل پنجم مربوط به نتیجه گیری می باشد. نتیجه گیری که در فصل پنجم انجام می شود باید بر مقدمه فصل اول، مالعات قبلی فصل دوم، روش تحقیق فصل سوم و تحلیل داده های فصل چهارم منطبق باشد

   

  مشخص کردن زمان بندی برای انجام پایان نامه ارشد

  برای نگارش پایان نامه ابتدا باید موضوع خود را مشخص کنید و سپس در منابع تحقیقاتی به جستجو بپردازید. برای داشتن نگارش صحیح پایان نامه باید به زمانبندی دقت بسیار زیادی شود. همچنین باید زمان بندی برای نوشتن مقاله نیز مشخص کنید. تا بتوانید قبل از اتمام پایان نامه دکتر مقاله خود را بنویسید.

  باید دقت شود که در هنگام نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد یک متن علمی ارائه شود و هر نظریه ای که در پایان نامه ارائه می شود باید همراه با منبع و رفرنس باشد. همچنین اهمیت رعایت اصول نگارشی کمتر از انتخاب موضوع نمی باشد، بنابراین حتما اصول نگارشی را رعایت کنید.

  بعد از اینکه پایان نامه خود را نوشتید آن را به دانشگاه تحویل دهید و بعد از سپری کردن مراحل قانونی درخواست دفاع از پایان نامه را می دهید و شما در یک فرصت شش ماه باید از پایان نامه خود دفاع کنید.

  با اینکه نوشتن و دفاع کردن از پایان نامه ارشد به عنوان پایان یک دوره تحصیلی می باشد، اما می تواند پله ای برای مقطع تحصیلی بعدی و یا اپلای باشد، بنابراین حتما در نوشتن آن بسیار دقت کنید.

  موسسه پایان نامه جو با در اختیار داشتن کادری مجرب و حرفه ای متشکل از اساتید و دانشجویان برتر از دانشگاه های خوب کشور آماده انجام کلیه امور مربوط به نوشتن پایان نامه با بهترین کیفیت و کمترین قیمت می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کلاس های آموزش پایان نامه با ما تماس بگیرید.

   

  مشاوره انتخاب موضوع پایان نامه

  یکی از چالش هایی که تمامی دانشجویان کارشناسی ارشد برای نوشتن پایان نامه با آن مواجه می شوند، انتخاب موضوع است. برای داشتن یک پایان نامه خوب باید یک موضوع تازه و خوب داشته باشید. و یک موضوع خوب و یک پایان نامه خوب بر مبنای یک سوال خوب شکل می گیرد.

  در بسیاری از موارد دانشجو نمی تواند یک موضوع را به راحتی انتخاب کند، اینجاست که نقش استاد راهنما و استاد مشاور پر رنگ تر می شود و آن ها می توانند با مشاوره های خود شما را کمک کنند. از سوی دیگر موسسه پایان نامه جو شما را در انتخاب موضوع کمک می کند.

   

  انتخاب منابع تحقیق پایان نامه

  انتخاب منابعی که قرار است بر روی آن تحقیقات خود را انجام دهید بعد از انتخاب موضوع بسیار مهم است. برای انجام پایان نامه ارشد شما باید تمامی منابع و مقالات مرتبط با موضوع خود را بررسی کنید. منابعی که استفاده می کنید را دسته بندی کنید و نام آن ها را باید در انتهای پایان نامه خود بیاورید.

  موسسه پایان نامه جو از بهترین اساتید و دانشجویان نخبه از بهترین دانشگاه های دولتی تهران تشکیل شده است که به صورت تخصصی در زمینه نوشتن پایان نامه، انتخاب موضوع و اصلاحات پایان نامه بر می گردد.

  روش موسسه پایان نامه جو، پاسخگویی سریع و دائمی، ارتباط پیوسته، امانت داری، تضمین کیفیت،مشاوره اختصاصی و انعطاف پذیری در زمان می باشد.

  شما می توانید درخواست خود را برای انجام پایان نامه ارشد ، انجام پایان نامه دکتری ، انجام پروپوزال ، انجام مقاله و… به موسسه پایان نامه جو ارائه نمایید تا کارشناسان ما آن را به دقت بررسی کرده و درباره نحوه انجام، شرایط و مدت زمان انجام و هزینه آن با شما تماس حاصل نمایند و نکات لازم را برای شما بیان نمایند. همچنین شما می توانید با شماره تماس 0935245854002166356244یا از طریق واتساپ موبایل – واتساپ دسکتاپ و یا تلگرام با ما در ارتباط باشید.

  5/5 - (1 امتیاز)

   خانه تماسواتساپتلگرامسفارش